Kadra JKS SPR Jarosław przed sezonem 2017/18

Piłkarki SPR JKS Jarosław zakończyły przygotowania do nowego sezonu I ligi, które wracają na ten poziom rozgrywek po kilku latach. Sezon rozpoczyna się już w najbliższą sobotę. Piłkarski ręczne z Jarosławia czeka wyjazd do Warszawy na mecz z tamtejszym AZS AWF.

SPR JKS Jarosław zakończył przygotowania do nowego sezonu pod okiem trenera Vita Teleky. Podczas okresu przygotowawczego „Czarno-niebieskie” rozegrały w sumie siedem meczów sparingowych. Wraz z zespołem z Jarosławia trenowało kilka utalentowanych juniorek. Być może niektóre z nich będą miały szansę zadebiutować na parkietach I-ligi. Poniżej prezentujemy pełną kadrę piłkarek ręcznych SPR JKS Jarosław.

SPR JKS JAROSŁAW w sezonie 2017/18:

BRAMKARKI: Małgorzata Huk, Dagmara Kulpa, Paulina Lampara, Annamaria Musakova.
ZAWODNICZKI Z POLA: Michaela Bajzova, Malwina Bartoszek, Karolina Gujda, Samanta Drapała, Katarzyna Łobaziewicz, Julia Jamrozik, Dominika Jastrzębska, Olga Kozdrowicz, Paulina Lasek, Wioletta Nasiłowska, Dominika Puchalska, Aleksandra Rygiel, Tatiana Ryshko, Magdalena Sestakova, Sylwia Strzębała, Natalya Turkalo, Katarzyna Świerk, Paula Wojtaszek, Maja Żelazny.
TRENER: Vit Teleky.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi