JA MAM ZAWSZE RACJE odc. #1 – Pilot

 

Zapraszamy do oglądania pilotażowego odcinka nowej serii PodkarpacieLIVE i SportowePodkarpacie.net na temat żużla.

„JA MAM ZAWSZE RACJE” to cykliczny videoblog znakomitego dziennikarza Grzegorza Drozda, w którym będzie wszystko o bieżących sprawach czarnego sportu jak i o jego historii. Grzegorz będzie komentował felietony, artykuły i wydawał opinie na temat żużla nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Odcinek pierwszy, który Państwu prezentujemy, to odcinek pilotażowy. Nagrany został bez cięć i pierwotnie został przeznaczony do prywatnego użytku, w celu analizy, poprawy i przygotowania do stworzenia całej serii. Po pierwszych ocenach (negatywnych i pozytywnych) postanowiliśmy go opublikować szerszemu gronu, by zebrać jak najwięcej informacji i dostosować format do widzów.
Pierwotnie zakładaliśmy (i dalej zakładamy), że każdy z odcinków będzie miał 30-40min długości i będą pojawiać się cyklicznie w środy, co dwa tygodnie (lub co tydzień – to zależy już od was).

 

 

Kim jest Grzegorz Drozd?

Absolwent trzech kierunków na studiach wyższych: administracja, ekonomia i dziennikarstwo. Od dziesięciu lat prowadzi własną działalność gospodarczą.Absolwent trzech kierunków na studiach wyższych: administracja, ekonomia i dziennikarstwo. Od dziesięciu lat prowadzi własną działalność gospodarczą.

Dziennikarz m.in. w Przegląd Sportowy, Interia, Sportowe Fakty, Tygodnik Żużlowy, Cogito, Global Net, Taśma w Górę, Wokół Toru, Speedway Info. Redaktor Naczelny w Speedway Magazyn, Gazeta Studencka „Pressja” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Oficjalna strona Speedway Stal Rzeszów.
Komentator telewizyjny żużlowych meczów na żywo w PodkapracieLiveTV, spiker podczas imprez żużlowych, stażysta na sędziego żużlowego.

Akredytowany był na wielu imprezach sportowych, na koncertach muzycznych i wydarzeniach politycznych. Przeprowadzał wywiady z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, najlepszymi sportowcami świata, przedstawicielami nauki i polityki, a także innymi ciekawymi ludźmi. Na YouTube założył kanał żużlowy, gdzie w różnych miejscach stoi przed kamerą i opowiada o tamtejszym żużlu.
Obejrzał zawody żużlowe na 141 obiektach w 21 krajach. Oglądał żużel klasyczny, mini żużel, żużel na trawie, na lodzie, w hali i na długim torze. W 2000 roku wygrał ogólnopolski konkurs wiedzy o żużlu zorganizowanym przez Tygodnik Żużlowy.
W światku żużlowym funkcjonuje od ponad 15 lat. W tym okresie poznał wielu żużlowców, działaczy i dziennikarzy. Drugą największą pasją sportową Grzegorza jest koszykówka.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi