Heiro Rzeszów przegrało z Berlandem Komprachcice. Sześć bramek Mateusza Miki

Heiro Rzeszów uległo we własnej hali Berlandowi Komprachcice 3-8. Sześć bramek w tym spotkaniu zdobył grający trener drużyny gości – Mateusz Mika.

Heiro Rzeszów przegrało z Berlandem Komprachcice 3-8. Rzeszowianie tego dnia byli bezradni, chociaż to oni zaczęli strzelanie w tym meczu.

Już w 1. minucie spotkania Jakub Wdowik dał prowadzenie gospodarzom. Jednak na odpowiedź zespołu z Opolszczyzny nie trzeba było czekać długo. Najpierw Mateusz Mika, chwilę później Markus Przywara i ponownie Mika zdobyli po bramce. Goście wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Do przerwy było 1-3.

Po zmianie stron Łukasz Krawczyk próbował ratować sytuację i przez większość drugiej części gry jego zawodnicy grali z lotnym bramkarzem. Jednak przez to nadziewali się na kontry i dobrze dysponowany Mika jeszcze cztery razy zmieścił piłkę w siatce. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-8.

Heiro Rzeszów – Berland Komprachcice 3-8 (1-3)

1-0 Jakub Wdowik (1)
1-1 Mateusz Mika (2)
1-2 Markus Przywara (7)
1-3 Mateusz Mika (9)
1-4 Mateusz Mika (23)
1-5 Mateusz Mika (24)
2-5 Sebastian Brocki (28)