Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny 8-5

Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny w meczu 1 ligi futsalu. Kibice zobaczyli aż 13 bramek na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

Spotkanie Heiro Rzeszów z GKS-em Ekom Nowiny było bardzo emocjonujące. Kibice zgromadzeni na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie zobaczyli aż 13 bramek. To goście wyszli na prowadzenie w tym meczu, ale w tej samej minucie Sebastian Brocki wyrównał strzałem z rzutu wolnego.

Chwilę później goście byli ponownie na prowadzeniu i tak przez pięć minut, gdy znowu Sebastian Brocki doprowadził do wyrównania.

W 9. minucie Jakub Wdowik zdobył bramkę i pierwszy raz gospodarze byli na prowadzeniu. Jednak ten sam zawodnik pięć minut później skierował piłkę do własnej bramki. Do przerwy obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce i do przerwy było 4-4. Warto dodać, że bramka Sebastiana Brockiego była pięknej urody.

Zaraz na początku drugiej części gry Bartłomiej Przybyło ponownie wyprowadził Heiro Rzeszów na prowadzenie, a zaraz później grający trener Heiro – Łukasz Krawczyk umieścił piłkę w siatce GKS-u.

GKS Ekonom Nowiny ponownie złapał kontakt w 33. minucie po pięknym strzale z dystansu, który odbił się od poprzeczki jeden z zawodników przyjezdnych dobił futsalówkę.

Na zakończenie meczu Sebastian Brocki zdobył dwie bramki i ustalił wynik meczu na 8-5.

Heiro Rzeszów – GKS Ekom Nowiny 8-5 (4-4)