Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny 8-5

fot.youtube.com

Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny w meczu 1 ligi futsalu. Kibice zobaczyli aż 13 bramek na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

Spotkanie Heiro Rzeszów z GKS-em Ekom Nowiny było bardzo emocjonujące. Kibice zgromadzeni na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie zobaczyli aż 13 bramek. To goście wyszli na prowadzenie w tym meczu, ale w tej samej minucie Sebastian Brocki wyrównał strzałem z rzutu wolnego.

Chwilę później goście byli ponownie na prowadzeniu i tak przez pięć minut, gdy znowu Sebastian Brocki doprowadził do wyrównania.

W 9. minucie Jakub Wdowik zdobył bramkę i pierwszy raz gospodarze byli na prowadzeniu. Jednak ten sam zawodnik pięć minut później skierował piłkę do własnej bramki. Do przerwy obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce i do przerwy było 4-4. Warto dodać, że bramka Sebastiana Brockiego była pięknej urody.

Zaraz na początku drugiej części gry Bartłomiej Przybyło ponownie wyprowadził Heiro Rzeszów na prowadzenie, a zaraz później grający trener Heiro – Łukasz Krawczyk umieścił piłkę w siatce GKS-u.

GKS Ekonom Nowiny ponownie złapał kontakt w 33. minucie po pięknym strzale z dystansu, który odbił się od poprzeczki jeden z zawodników przyjezdnych dobił futsalówkę.

Na zakończenie meczu Sebastian Brocki zdobył dwie bramki i ustalił wynik meczu na 8-5.

Heiro Rzeszów – GKS Ekom Nowiny 8-5 (4-4)

0-1 ? (1)
1-1 Sebastian Brocki (1)
1-2 ? (2)
2-2 Sebastian Brocki (5)
3-2 Jakub Wdowik (9)
3-3 Jakub Wdowik  (samobój-14)
3-4 ? (15)
4-4 Sebastian Brocki (17)
5-4 Bartłomiej Przybyło (21)
6-4 Łukasz Krawczyk (23)
6-5 ? (33)
7-5 Sebastian Brocki (34)
8-5 Sebastian Brocki (40)

Heiro Rzeszów:
Rafał Piszczek, Jakub Szalacha – Sebastian Brocki, Bartłomiej Przybyło (k), Ireneusz Depta, Lukasz Krawczyk oraz Piotrek Codello, Jakub Wdowik, Andriy Lutsiv, Denis Marszał Warzybok, Maksym Gąsior.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi