Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny 8-5


fot.youtube.com

Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny w meczu 1 ligi futsalu. Kibice zobaczyli aż 13 bramek na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

Spotkanie Heiro Rzeszów z GKS-em Ekom Nowiny było bardzo emocjonujące. Kibice zgromadzeni na hali przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie zobaczyli aż 13 bramek. To goście wyszli na prowadzenie w tym meczu, ale w tej samej minucie Sebastian Brocki wyrównał strzałem z rzutu wolnego.

Chwilę później goście byli ponownie na prowadzeniu i tak przez pięć minut, gdy znowu Sebastian Brocki doprowadził do wyrównania.

W 9. minucie Jakub Wdowik zdobył bramkę i pierwszy raz gospodarze byli na prowadzeniu. Jednak ten sam zawodnik pięć minut później skierował piłkę do własnej bramki. Do przerwy obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce i do przerwy było 4-4. Warto dodać, że bramka Sebastiana Brockiego była pięknej urody.

Zaraz na początku drugiej części gry Bartłomiej Przybyło ponownie wyprowadził Heiro Rzeszów na prowadzenie, a zaraz później grający trener Heiro – Łukasz Krawczyk umieścił piłkę w siatce GKS-u.

GKS Ekonom Nowiny ponownie złapał kontakt w 33. minucie po pięknym strzale z dystansu, który odbił się od poprzeczki jeden z zawodników przyjezdnych dobił futsalówkę.

Na zakończenie meczu Sebastian Brocki zdobył dwie bramki i ustalił wynik meczu na 8-5.

Heiro Rzeszów – GKS Ekom Nowiny 8-5 (4-4)

0-1 ? (1)
1-1 Sebastian Brocki (1)
1-2 ? (2)
2-2 Sebastian Brocki (5)
3-2 Jakub Wdowik (9)
3-3 Jakub Wdowik  (samobój-14)
3-4 ? (15)
4-4 Sebastian Brocki (17)
5-4 Bartłomiej Przybyło (21)
6-4 Łukasz Krawczyk (23)
6-5 ? (33)
7-5 Sebastian Brocki (34)
8-5 Sebastian Brocki (40)

Heiro Rzeszów:
Rafał Piszczek, Jakub Szalacha – Sebastian Brocki, Bartłomiej Przybyło (k), Ireneusz Depta, Lukasz Krawczyk oraz Piotrek Codello, Jakub Wdowik, Andriy Lutsiv, Denis Marszał Warzybok, Maksym Gąsior.

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Heiro Rzeszów pokonało GKS Ekom Nowiny 8-5

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się