Hat-trick Pawła Hadego nie wystarczył, Heiro Rzeszów przegrało z GSF-em Gliwice

Ten kto punktualnie nie przyszedł na Halę Miłocin niech żałuje. Heiro Rzeszów oraz GSF Gliwice od początku meczu stworzyli kapitalne widowisko, z którego zwycięsko wyszli goście. Podkarpackie dziki jednak powodów do wstydu nie mają.

Wynik meczu już w 28. sekundzie otworzył Dominik Wilk, który z dystansu pewnie pokonał Krystiana Kozaka. Futsaliści Heiro Rzeszów szybko wzięli się za obrabianie strat, co im się udało chwilę później, gdy Paweł Hady rozpoczął swoje show i pokonał golkipera GSF-u Gliwice.

Trzy minuty później było już 2-1, a drugiego gola zdobył Paweł Hady, by po minucie po raz trzeci wpisać się na listę strzelców. Bramka ta podrażniła podopiecznych Błażeja Korczyńskiego, którzy po chwili zdobyli kontaktowe trafienie, za sprawą Tomasza Luteckiego.

W 12. minucie zawodnicy Łukasza Krawczyka znowu wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a z gola cieszył się Sebastian Brocki. Ostatnie słowo w tej odsłonie należało do przyjezdnych, a konkretniej do Zbiegniewa Mirgi. Zawodnik ten na pięć minut przed syreną umieścił piłkę w siatce dzików.

Od początku drugiej połowy, goście zaczęli coraz śmielej poczynać sobie na parkiecie. Już po dwóch miutach był remis, a bramkę zdobył Tomasz Czech. Chwilę później, reprezentant Polski w futsalu, Tomasz Lutecki wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Ten sam zawodnik po sześciu minutach podwyższył prowadzenie.

Ostatnie słowo w tym mecze należało do Heiro, bowiem cień nadziei w 33. minucie dał jeszcze Piotr Codello. Rzeszowianie starali się jeszcze coś wcisnąć, lecz defensywa gliwiczan spisywała się na medal.

5-6 Piotr Codello (33)

Heiro Rzeszów: Kozak – Depta, Wdowik, Hady, Przybyło oraz Brocki, Skowron, Krawczyk, Piszczek, Moszczyński, Fedan, Codello

GSF Gliwice: Groszak – Z. Mirga, Czech, Lutecki, Pasierb oraz Cichy, Cygnarowski, Bogdziewicz, M. Mirga, Paul, Rabiej, Szyszko, Wilk, Węgiel

8 thoughts on “Hat-trick Pawła Hadego nie wystarczył, Heiro Rzeszów przegrało z GSF-em Gliwice

1. Pingback: Google
  2. Pingback: boho bracelet
  3. Pingback: gay male sex toys
  4. Pingback: nigerian music