Grzegorz Panfil zagra na Łukacijewska ZGP w Stalowej Woli! Możesz się z nim zmierzyć

Grzegorz Panfil, który w 2014 roku wraz z Agnieszką Radwańską dotarł do finału Pucharu Hopmana, zagra podczas III rundy Łukacijewska ZGP PodkarpacieLIVE 2019 w tenisie ziemnym na kortach w Stalowej Woli. Wciąż trwają zapisy na to wydarzenie. 

Grzegorz Panfil uiścił wpisowe i potwierdził swój udział w cyklu Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE 2019. W dniach 2-3 lutego na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli odbędzie się ostatnia runda eliminacyjna przed wielkim finałem w Hotelu Arłamów**** (23 lutego). Przypomnijmy, że w bieszczadzkim kurorcie zmierzy się 16 najlepszych zawodników cyklu, a premiowani do gry będą półfinaliści każdej z rund eliminacyjnych. W dotychczasowo rozegranych rundach w Rzeszowie i Krośnie awans wywalczyli: Karol Filar, Jakub Zamorski, Filip Olko, Aleks Majewski, Tomasz Moczek, Jakub Tokacz, Leszek Wrzesień i Karol Kandefer.

Wciąż trwają zapisy na rundę w Stalowej Woli (2-3 lutego), wystarczy dokonać opłaty wpisowej w wysokości 100 złotych za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Zagrać może każdy. Nie trzeba być zawodowym graczem, ani mieszkańcem Podkarpacia. ZAPISY TUTAJ.

– Zagrać z Panfilem to nie lada gratka. Normalnie nie miałbym takiej okazji, a tu pojawia się taka możliwość. Tym bardziej, że formuła zawodów sprawia, że każdy ma przynajmniej dwa mecze, a najlepsi po sześć – mówi nam jeden z graczy.

Dodajmy jeszcze, że mecze cyklu Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE 2019 transmitowane są na żywo za pośrednictwem kanału PDK Live. Uczestnicy zmagań mogą poczuć się więc jak gracze ATP. Za zwycięstwo przewidziano nagrodę w wysokości 5 000 złotych.

Grzegorz Panfil to nie jedyna gwiazda podkarpackiego turnieju. Poza 30-letnim finalistą Pucharu Hopmana, swój udział w Stalowej Woli zapowiedzieli także inni czołowi polscy tenisiści.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi