Do gry wkracza 3 liga podkarpacka futsalu [Zapowiedź halowego weekendu]

Już w ten weekend do gry wkracza trzecia liga podkarpacka futsalu w grupie lubaczowskiej. Nudy nie powinno być także w pierwszej oraz drugiej lidze futsalu.

Nasz jedyny reprezentant na pierwszoligowych parkietach, Heiro Rzeszów wyrusza na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska.  Rywal dzików plasuje się w czołowce ligowej stawki, zaś nasza ekipa zajmuje solidne 5. miejsce. Ciężkie zadanie mają rzeszowianie, bowiem wyjazdy im nie leżą, a Gwiazda ma ambitne plany. Może czas na przełamanie?

Futsal Team Zaczernie wkracza do drugoligowych zmagań, gdzie na wyjeździe zmierzy się Futsal Team Przeworsk. Kopciuszek zagra ze starym wyjadaczem. Przeworszczanie są podbudowani środowym zwycięstwem z Vivaldi Chuwdu Dukla i mają nadzieje że taki festiwal zmarnowanych sytuacji już się nie powtórzy. Czy stać nowicjuszy z Zaczernia na niespodziankę?

Vivaldi Chuwdu Dukla zamierza się dobrze przywitać ze swoimi kibicami. Najlepszym powitaniem będzie wygrana, która poprawi humory po środowym falstarcie. Łatwo nie będzie bowiem do Dukli zawita ekipa GAP-u Zarzecze, który ostatnio postrzelał ze Stalą Mielec. Jedno jest pewne, spodziewać możemy się dobrego widowiska.

Góral Tryńcza póki co robi sobie zaległości, ale odrobi je w grudniu. Dzięki temu Stal Mielec w ten weekend odpoczywa.

Na trzecioligowym froncie ruszają zmagania w grupie lubaczowskiej. Pierwsza kolejka już w najbliższą niedzielę w hali w Lubaczowie. Na pierwszy ogień wyjdą ekipy MAAWSport Team z Czerwonymi Cewków, początek spotkania już o godzinie 16. W następnym meczu Czarni Oleszyce sprawdzą Roztocze Narol, a na koniec MKS Lubaczów podejmie Start Lisie Jamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi