Stal Rzeszów będzie rozmawiać z czterokrotnym mistrzem świata

fot. Agnieszka Koterba

Greg Hancock wczoraj ogłosił, że w sezonie 2018 nie wystartuje w PGE Ekstralidze. Jest to prawdopodobnie związane z kontuzją jakiej nabawił się w tym sezonie. Presja wyniku jest bardzo duża w najlepszej lidze świata. Stal Rzeszów chce skorzystać z okazji.

Greg Hancock zapowiedział, że w sezonie 2018 nie będzie jeździł w PGE Ekstralidze. To otworzyło szanse dla klubów z 1 i 2 ligi w Polsce, aby skusić czterokrotnego mistrza świata do jazdy w niższej klasie rozgrywkowej. W niższych klasach rozgrywkowych nie ma aż takiej presji i Hancock mógłby spokojnie się odbudować po kontuzji.

Z tej okazji chce skorzystać Stal Rzeszów. Biznesmen Ireneusz Nawrocki, który na dniach ma przejąć Stal zaprosił Hancocka na rozmowy, a mistrz świata tę propozycję przyjął. W sezonie 2015 Amerykanin reprezentował już klub z Podkarpacia. Wtedy Stal sportowo utrzymała się w PGE Ekstralidze, ale została zdegradowana przez długi.

Teraz Nawrocki namawia Hancocka, aby wrócił do Rzeszowa i wyprowadził klub z drugiej ligi na szerokie wody. Hancock miałby być utożsamiany z sukcesami, które mają nadejść w Stali Rzeszów.

 

1 thought on “Stal Rzeszów będzie rozmawiać z czterokrotnym mistrzem świata

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi