Developres SkyRes Rzeszów znów niepokonany

fot. Facebook Developres SkyRes Rzeszów

fot. Facebook Developres SkyRes Rzeszów

Developres SkyRes Rzeszów zwyciężył do 0 z drużyną Energa MKS Kalisz w Hali na Podpromiu. MVP spotkania została wybrana Kamila Witkowska.

Początek pierwszego seta rozpoczął się równo dla obu drużyn. Szybko na prowadzenie wyszły jednak gospodynie i już po chwili prowadziły 15:10. Niebezpiecznie zrobiło się w momencie, gdy siatkarki z Kalisza zbliżyły się na 2 punkty do rzeszowianek. Nie udało im się jednak przegonić liderek, które zwyciężyły do 19.

Druga partia obfitowała w wiele zwrotów akcji. Z początku 4-punktową przewagę utrzymywał MKS, który jednak został dogoniony przez gospodynie. Przyjezdnym natomiast nie udało się powiększyć wyniku przez 10 piłek z rzędu. Druga partia została zakończona 25:17.

Ostatni set niósł ze sobą najwięcej emocji. Siatkarki z Kalisza nie chciały poddać się tak łatwo i przez całą partię próbowały dogonić drużynę gospodyń. Mimo że od początku zespoły dzieliły 2 punkty, to w końcówce przewaga uległa zwiększeniu i rzeszowianki zakończyły ostatnią część spotkania 25:20.

Developres SkyRes Rzeszów-Energa MKS Kalisz (3-0)

(25-19, 25-17, 25-20)

Developres SkyRes Rzeszów: Tokarska, Witkowska, Zakościelna, Hawryła, Żabińska, Blagojević, Barakova, Mlejnkova, Rabka, Hatala, Zaroślińska-Król, Yaneva, libero: Sawicka, Medyńska.

Energa MKS Kalisz: Wawrzyniak, Wańczyk, Ogoms, Dybek, Janicka, Strózik, Budzoń, Lazic, Cygan, Miros, Kecman, Brzezińska, libero:Głowiak, Kulig.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi