Developres SkyRes Rzeszów rozbity przez BKS Profi Credit Bielsko-Biała

fot. Developres SkyRes Rzeszów

fot. Developres SkyRes Rzeszów

KS Developres SkyRes Rzeszów przegrał z BKS Profi Credit Bielsko-Biała w Hali pod Dębowcem. 

Od początku gry to drużyna gospodyń przejmowała kontrolę nad piłką. Niespodziewanie na 4-punktowe prowadzenie wyszły siatkarki z Rzeszowa. Chwilowa dobra passa nie pomogła jednak przyjezdnym utrzymać wyniku. Zostały one dogonione w końcówce seta, kiedy to rozpoczęła się poważna walka o każdy punkt. Ostatecznie to gospodynie zwyciężyły 26-24.

Druga partia rozpoczęła się prowadzeniem Developresu. Jednak podobnie jak w poprzednim secie, nie trwało to długo. Gospodynie znacznie oddaliły się od rywalek i zakończyły tę część spotkania 25-19.

W końcówce trzeciego seta przyjezdne pokazały, że przyjechały walczyć do końca. Po przerwie udało im się nie tylko dogonić rywalki, ale również wygrać 25-22.

Ostatnie wejście na boisko rozpaliło nadzieje kibiców z Rzeszowa. Czwarta partia okazała się jednak jedynie demonstracją siły gospodyń, które prowadząc seta zakończyły go 25-14.

 

BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów (3-1)

(26-24, 25-19, 22-25,  25-14)

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Nowicka 4, Konieczna 12, Moskwa 12, Herelova 12, Różański 24, Mucha 19, Mar-Erwardt (libero), Krajewska, Jagodzińska 1. Trener Bartłomiej Piekarczyk.

Developres SkyRes Rzeszów : Barakova 1, Zaroślińska-Król 19, Tokarska 8, Witkowska 10, Blagojević 11, Mlejnkova 8, Sawicka (libero) oraz Medyńska (libero), Rabka 1, Hatala 1, Żabińska 3, Jenewa 2. Trener Lorenzo Micelli.

 

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi