Developres SkyRes Rzeszów przegrał z CSM Volei Alba Blaj

Siatkarski Developres Rzeszów przegrał z CMS Volei Alba Blej w drugim spotkaniu Ligi Mistrzyń. Rumuński zespół nie miał najmniejszych kłopotów z faworyzowanym zespołem z Rzeszowa.

W pierwszym secie niespodziewanie na dwu punktowe prowadzenie wyszły zawodniczki CMS Volei Alba Blej i kontrolowały ten wynik. W końcówce seta Rumunki powiększyły przewagę i ostatecznie wygrały set 25-19.

W drugiej odsłonie meczu mieliśmy podobny scenariusz, jednak teraz lepiej w końcówce meczu zagrały siatkarki Developresu Rzeszów. Doprowadziły one do gry na przewagi, ale więcej zimnej krwi miały przyjezdne i także drugi set padł ich łupem.

W ostatniej partii dobrze rozpoczęły rzeszowianki, ale od stanu 10-10 ich gra stanęła. Volei Alba zdobyła osiem punktów z rzędu i było po meczu.

Developres SkyRes Rzeszów – CSM Volei Alba Blaj 3-0 (25-22, 25-16, 25-13)