Developres SkyRes Rzeszów pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie trwało 67 minut

(fot. Developres Rzeszów)

W środę, 13 lutego o godzinie 18:00 rozegrano zaległe spotkanie 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy drużynami Developresu SkyRes Rzeszów oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 67. minut wystarczyło drużynie Developresu, aby wygrać spotkanie 3:0. MVP meczu została Petya Barakova.

Pierwszy set rozpoczął się od serii bardzo dobrych zagrywek Mai Tokarskiej i równie dobrych ataków Michaeli Mlejnkovej, w wyniku czego Developres Rzeszów wyszedł na prowadzenie (3:0). Kolejną serią znakomitych zagrywek wykazała się Kamila Witkowska i rzeszowianki powiększyły przewagę punktową (12:4), którą utrzymały do końca pierwszej partii.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia drużyny KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale długo ono nie trwało. Z czasem rzeszowianki odzyskały prowadzenie i szybko je powiększały. Ostatecznie druga parta również padła łupem podopiecznych Lorenzo Micelliego. Tym razem 25-16.

Pierwszy punkt w trzecim secie ponownie został wywalczony przez drużynę z Ostrowca (1:0). Po ataku Petyi Barakovej z przechodzącej piłki Developres wyszedł na prowadzenie (3:2). Później mielismy do czynienia z systematycznym powiększaniem przewagi przez drużynę trenera Lorenzo Micelliego. Ostatecznie trzeci set zakończył się takim samym wynikiem jak drugi (25-16) i rzeszowianki wygrały 3-0.

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:11, 25:16, 25:16)