Developres Rzeszów zmiażdżył BKS Bielsko-Biała

KS Developres SkyRes Rzeszów zmiażdżył BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Rzeszowianki wygrały 3-0, a w każdym secie ich przewaga nie podlegała dyskusji. Najlepszą zawodniczką uznana została Michaela Mlejnkova.

Mecz rozpoczął się od wysokiego prowadzenia Developresu Rzeszów. Siatkarki BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała miały ogromne problemy z przyjęciem zagrywki gospodyń. Developres osiągnął przewagę, którą powiększał. Ostatecznie pierwszy set zakończył się pogromem 25-11.

W drugiej partii mieliśmy podobny przebieg seta. Znów przyjezdne nie potrafiły przyjąć dokładnie zagrywki, a jak im się to udawało to na drodze stawał blok ekipy prowadzonej przez Lorenzo Micelliego. Drugi set zakończył się takim samym wynikiem jak pierwszy.

W trzecim secie bielszczanki uzyskały o pięć punktów więcej niż dwóch poprzednich partia. Jednak przez całą trzecią partię Developres utrzymywał bezpieczną przewagę. Ostatecznie Developres wygrał bezapelacyjnie 3-0, po meczu który trwał nieco ponad godzinę. MVP spotkania wybrano Michaelę Mlejnkovą.

KS Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)