Developres Rzeszów znowu wygrał. Tym razem z Profi Credit Bielsko-Biała

Developres Rzeszów pokonał 3-1 na wyjeździe Profi Credit Bielsko-Biała. Helene Rousseaux została wybrana MVP spotkania.

Developres Rzeszów pokonał w czterech setach Profi Credit Bielsko-Biała. Rzeszowianki przegrały pierwszą partię 25-22. W kolejnych nie dały szans przeciwniczkom.

W drugim secie prawdziwy pokaz siły podopiecznych Lorenzo Micelliego i wygrana 25-15 Developresu.

Trzeci i czwarty set zakończyły się tak samo. Developres Rzeszów w obu tych partiach dał gospodynią zdobyć jedynie 20 punktów i trzy ligowe punkty pojechały do Rzeszowa.

Profi Credit Bielsko – Biała vs Developres  Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 20:25)