Developres Rzeszów przegrał z ŁKS-em Commercecon Łódź w sparingu

(fot.facebook.com/KsDevelopresRzeszow)
Siatkarki Developresu Rzeszów uległy ŁKS-owi Commercecon Łódź w pierwszym meczu sparingowym w swojej hali. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 (19:25, 27:25,22:25). W czwartek o 15:30 obydwie drużyny zagrają rewanż.
Developres Rzeszów przegrał w pierwszym meczu sparingowym we własnej hali z ŁKS Commercecon Łódź. Pierwszego seta dobrze zaczęły rzeszowianki, które prowadziły 9-5, ale zawodniczki z Łodzi zniwelowały stratę a później skutecznie blokowały gospodynie i pierwsza partia zakończyła się wynikiem 19-25.
Druga i trzecia odsłona była bardziej emocjonujące. Najpierw na przewagi wygrał Developres Rzeszów, a kolejnej partii górą były przyjezdne.
Mecz zdecydowano się zakończyć po trzech setach, ponieważ siatkarki ŁKS-u spóźniły się ponad godzinę na halę.
DevelopRes SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 1:2 (19:25, 27:25,22:25)