Developres Rzeszów ponownie przegrał w Lidze Mistrzyń

Developres Rzeszów przegrał po raz drugi w tym sezonie z CSM Volei Albą Blaj. Tym razem rzeszowianki przegrały na wyjeździe.

Siatkarki Developresu Rzeszów przegrały z CSM Volei Albą Blaj po raz drugi w tym sezonie. Tym razem zdołały ugrać jednego seta. Jednak dwie pierwsze partie zapowiadały katastrofę rzeszowskiego klubu. W pierwszym secie przyjezdne zdobyły zaledwie 15 punktów, a w kolejnej partii podopiecznie Lorenzo Micelliego zdobyły o jedno „oczko” więcej.

Czwarty set niespodziewanie Developres Rzeszów wygrał 25-20 i wydawało się, że końcówka tego meczu będzie emocjonująca. Nic z tych rzeczy. Czwartą partię podopieczne Darko Zakoča wygrały dając przejezdnym zdobyć zaledwie 12 punktów.

Tym samym Developres Rzeszów stracił szansę na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzyń.

CSM Volei Alba BLAJ – Developres SkyRes RZESZÓW 3:1 (25:15, 25:16, 20:25, 25:12)