Developres Rzeszów przegrał z Grot Budowlani Łódź

Developres Rzeszów przegrał z Gro Budowlani Łódź 2-3. Gospodynie miały dwie piłki meczowe, ale nie zdołały ich wykorzystać. MVP została wybrana Jovana Brakocević.

W pierwszym secie pojedynku pomiędzy Developresem Rzeszów a Grot Budowlani Łódź lepsza okazała się ekipa przyjezdnych. Siatkarki z Łodzi tryumfowały 25-22, choć w pewnym momencie gospodynie prowadziły 17-14.

W drugiej odsłonie niedzielnego pojedynku podopieczne Lorenzo Micelliego od początku narzuciły swoje warunki i od początku do końca kontrolowały przebieg tego seta. Ostatecznie Developres wygrał 25-15.

W trzecim secie również gospodynie prowadziły od początku do końca i ten set też padł ich łupem. Wygrały 25-19.

W czwartej partii Grot Budowlani uzyskały przewagę, jednak gospodynie poderwały się do walki. Czwarty set zakończył się grą na przewagi, w której lepsze okazały się przyjezdne i doprowadziły do tie-breaka.

W decydującej partii lepsze okazały się siatkarki Grotu Budowlani Łódź i to one wygrała cały mecz 3-2. MVP spotkania została wybrana Jovana Brakocević.

Developres Rzeszów – Grot Budowlani Łódź (22-25, 25-15, 25-19, 27-29,