Developres Rzeszów pokonał wicemistrzynie Polski!

(fot. developres.rzeszow.pl)

Siatkarki Developres Rzeszów głoadko pokonały wicemistrzynie Polski z poprzedniego sezonu Budowlani Łódź.

Developres Rzeszów bardzo mocno rozpoczął środowy mecz. Siatkarki z Rzeszowa uzyskały dużą przewagę po asie serwisowym Magdaleny Hawryły (12-5) i nie oddały jej już do końca pierwszego seta i wygrały tę partię z Budowlanymi Łódź 25-13.

Dobra gra z pierwszej odsłony przełożyła się na znakomite otwarcie drugiego seta (10-5). Jednak tym razem przyjezdne próbowały odrabiać straty, mimo to ta partia również zakończyła się zwycięstwem rzeszowianek. Tym razem Developres wygrał 28-26.

Trzeci set miał zupełnie inny przebieg od dwóch pozostałych. Budowlani Łódź lepiej weszły w tę partię i to gospodynie musiały gonić wynik.  Przy stanie 23-23 niesamowitą akcją popisała się Jelena Blagojević, która najpierw obroniła głową, by za chwilę zdobyć 24 punkt dla swojej drużyny. Ostatecznie trzeci set jak i cały mecz padł łupem Developresu Rzeszów.

Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:22,28:26)