Developres Rzeszów pokonał po tie-breaku Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Developres Rzeszów pokonał w środę po pięciosetowym pojedynku Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3-2 w Lidze Siatkówki Kobiet. MVP spotkania została wybrana Karolina Zaroślińska-Król.

W pierwszym secie ekipa Developresu Rzeszów nie dała szans Bankowi Pocztowemu Pałac Bydgoszcz. Podopieczne Lorenzo Micelliego wygały 25-16. W drugiej partii w takim samym stosunku zrewanżowały się gospodynie i po dwóch setach było 1-1.

W trzeciej odsłonie środowego pojedynku znów górą były siatkarki z Rzeszowa, które wygrały w stosunku 25-23. Kolejny set padł łupem Pałacu Bydgoszcz i byliśmy świadkami tie-breaka.

Decydująca partia doskonale rozpoczęła się dla przyjezdnych, które prowadziły 4-0. Po zmianie stron w piątym secie gospodynie doprowadziły do remisu. Ostatecznie piąty set wygrał Developres 15-11 i w całym meczu tryumfował 3-2. MVP meczu została wybrana Karolina Zaroślińska-Król.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (16:25, 25:16, 23:25, 25:22, 11:15)