Developres Rzeszów pokonał Pałac Bydgoszcz

Developres Rzeszów pokonał Pałac Bydgoszcz 3-1 w 3. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet.

Pałac Bydgoszcz wygrał pierwszą partię meczu z Developresem Rzeszów 25-21. Początkowo na prowadzeniu były gospodynie, ale bydgoszczanki miały znakomitą końcówkę seta i niespodzianka stała się faktem.

W drugiej partii ponownie Developres wyszedł na prowadzenie, ale zawodniczki z Bydgoszczy nie poddawały się. Dopiero w końcowych fragmentach podopieczne Lorenzo Micelliego odskoczyły i ostatecznie tryumfowały 25-17.

W trzeciej odsłonie środowego pojedynku Deveopres Rzeszów wygrał 25-23. W ostatniej partii Pałac Bydgoszcz zaczął od prowadzenia 2-0, jednak chwilę później na zagrywce pojawiła się Katarzyna Żabińska i było 10-2. Gospodynie kontrolowały losy seta do końca i ostatecznie wygrały czwarty set 25-16 i cały mecz 3-1.

MVP spotkania została Katarzyna Zaroślińska-Król.

Developres Rzeszów – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)