Developres Rzeszów pokonał ŁKS Łódź w pięciu setach

Developres Rzeszów pokonał 3-2 ŁKS Commercecon Łódź. Mecz był bardzo emocjonujący. MVP spotkania uznana została Agnieszka Rabka, która na parkiecie pojawiła się po drugim secie.

ŁKS Łódź wygrał pierwszego seta w meczu z Developres Rzeszów. W drugim miejscowe nie dały szans ekipie z Łodzi i po dwóch setach było 1-1. W trzeciej partii zdarzyło się coś nieprawdopodobnego. Gospodynie prowadziły 24-21, jednak na zagrywkę weszła Regiane Bidias i tak zaskoczyła Developres zagrywką, że łodzianki zdobyły pięć punktów z rzędu i wygrały seta.

W kolejnych dwóch starciach podopieczne Lorenzo Micelliego nie dały szans ŁKS-owi i byliśmy świadkami tie-breaka. W decydującej partii od prowadzenie 4-1 rozpoczęły rzeszowianki i kontrolowały tę przewagę do końca seta. Ostatecznie Developres Rzeszów wygrał 15-12 a w całym meczu 3-2. Najlepsza zawodniczką meczu uznana została rozgrywająca ekipy z Rzeszowa – Agnieszka Rabka.

Developres Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2(17:25, 25:18, 24:26, 25:22, 15:12)