Developres Rzeszów pokonał Chemik Police 3-2!

Developres Rzeszów wygrał w pięciu setach z Chemikiem Police w meczu Ligi Siatkówki Kobiet. Anna Kaczmar została uznana MVP spotkania!

Developres Rzeszów w pierwszej partii przegrał aż piętnastoma punktami 10-25 z Chemikiem Police i wydawało się, że będzie to krótkie spotkanie.

W drugiej odsłonie tego meczu gra miała zupełnie inny przebieg. Rzeszowianki wzięły się ostro do pracy i ostatecznie po grze na przewagi wygrały 26-24.

Po długiej przerwie to miejscowe lepiej grały i prowadziły już w pewnym momencie 16-11. Jednak wtedy faworytki odwróciły losy setu. Chemik wygrał 25-20 i objął prowadzenie 2-1.

Czwarty i piąty set to już dominacja miejscowych i sensacja stała się faktem. Developres Rzeszów pokonał Chemik Police 3-2 po ponad dwu godzinnym meczu.

Developres Rzeszów – Chemik Police 3-2 (10-25, 25-20, 20-25, 25-18, 15-11)