Developres Rzeszów na inaugurację ograł KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Developres Rzeszów rozpoczął sezon zgodnie z planem. (fot. Developres)

Developres Rzeszów zgodnie z planem rozpoczął zmagania w Lidze Siatkówki Kobiet. Rzeszowianki ograły 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

W pierwszej partii Developres Rzeszów musiał się natrudzić, aby wygrać. Siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski postawiły opór, ale po grze na przewagi wygrały gospodynie 30-28. Druga partia rozpoczęła się od prowadzenia 2-0 a później ta przewaga Developresu tylko rosła. Ostatecznie druga partia zakończyła się zwycięstwem 25-13!

Po dłuższej przerwie nic się nie zmieniło w pojedynku 1. kolejki LŚK. Choć trzecia partia rozpoczęła się bardzo wyrównanie. Jednak im dalej w set tym przewaga Developresu Rzeszów rosła. Ostatecznie gospodynie wygrały 25-18 w trzeciej odsłonie i 3-0.

Najlepsza zawodniczką uznana została atakująca Developrsu Rzeszów – Jelena Blagojević.

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW vs KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 3:0 (30:28, 25:13, 25:18)