Chemik Police na kolanach. Developres SkyRes Rzeszów ograł na wyjeździe mistrzynie Polski!

Developres Rzeszów niespodziewanie pokonał na wyjeździe mistrzynie Polski Chemik Police. Co więcej mecz zakończył się w trzech setach.

Sensacyjnie zakończyło się spotkanie w Policach, gdzie aktualne mistrzynie Polski Chemik Police podejmowały brązowe medalistki Developres Rzeszów. Przyjezdne wygrały 3-0 w setach. W żadnym secie dominacja rzeszowianek nie podlegała wątpliwości. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem do 20 i był to najbardziej wyrównany set. W pozostałych setach zawodniczki z Polic nie potrafiły osiągnąć 20 punktów. W drugim secie uzbierały 19 „oczek”, a w decydującej partii zaledwie 16.

CHEMIK POLICE vs DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)