Asseco Resovia zagra ze Stade Poitevin VB

fot. Monika Pliś/Asseco Resovia

Asseco Resovia wykorzystuje przerwę w rozgrywkach Plus Ligi. Podopieczni Gheorghe Cretu zmierzą się towarzysko z Stade Poitevin VB. Mecz odbędzie się we wtorek 8 stycznia o godz. 18 w Hali Podpromie.

W rozgrywkach Plus Ligi trwa przerwa związana z eliminacjami do Mistrzostw Europy. Asseco Resovia wykorzysta ten czas na serię sparingów z Stade Poitevin VB. Jeden z tych meczów odbędzie się z udziałem publiczności. Będzie to we wtorek, 8 stycznia o godzinie 18:00.

W ekipie z Francji występuje były kapitan „Pasiaków” Jochen Schops. Będzie to zatem doskonała okazja dla kibiców z Rzeszowa, aby pożegnać byłego ulubieńca trybun. Schops występował w Asseco w latach 2012-2018. W tym czasie zdobył dwa tytuły mistrza Polski(2013,2015) oraz dwukrotnie wicemistrzostwo(2014,2016). Ponadto klub z Rzeszowa poinformował, że podczas meczu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na mecz obowiązywać będą karnety, a pozostałe bilety będzie można zakupić poprzez wrzucenie pieniędzy do puszki.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi