Asseco Resovia zagra w Krośnie

Asseco Resovia już 7 sierpnia rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Trener Roberto Serniotti przyleci do Rzeszowa kilka dni wcześniej. Jego podopieczni zagrają we wrześniowym turnieju w Krośnie. Będzie to jeden z etapów przygotowań do nowego sezonu.

Asseco Resovia weźmie udział w X Turnieju o Puchar Prezydenta Krosna. Zostanie on rozegrany w dniach 14-16 września  w Krośnie. Po za Resovią zagrają w nim dwie drużyny z Włoch, czyli  Calzedonia VeronaGi Group Monza oraz wicemistrz Argentyny – UPCN San Juan.

W barwach argentyńskiej drużyny będzie występował znany z występów w Resovii – Zbigniew Bartman. Po za tym drużyna prowadzona przez Roberto Serniottiego dodatkowo zagra jeszcze dwukrotnie z ekipą z San Juan. Jedno z tych spotkań ma odbyć się w Leżajsku.

Początek sezonu w Plus Lidze zaplanowano na 30 września. W pierwszej kolejce resoviacy zmierzą się na własnym parkiecie z Świętokrzyska Siatkówka Kielce, następnie pojadą na wyjazdowy mecz z BBTS-em Bielsko-Biała. Natomiast już w 3. kolejce na Podpromie zawita Mistrz Polski – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi