Asseco Resovia sensacyjnie przegrała z Wartą Zawiercie

(fot.facebook.com/assecoresovia.sa)
Asseco Resovia przegrała z Aluron Virtua Warta Zawiercie w zaległym meczu 5 kolejki Plus Ligi. MVP spotkania został atakujący drużyny z Zawiercia – Grzegorz Bociek.
Asseco Resovia gładko przegrała pierwszego seta, ale w dwóch kolejnych partiach zwyciężała i wydawało się, że wszystko wraca na właściwe tory. Czwarty set jednak padł łupem Aluronu Virtua Warta Zawiercie i pewne było, że miejscowi nie zdobędą kompletu punktów.
Niestety siatkarze Asseco Resovii przegrali również piątą partię w tym meczu i to goście cieszyli się ze zwycięstwa za dwa punkty. Gospodarzom pozostał 1 punkt na otarcie łez.
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (21:25, 25:16, 25:23, 20:25, 11:15)