Asseco Resovia rozbiła Chemik Bydgoszcz

Asseco Resovia Rzeszów pokonała Chemik Bydgoszcz na wyjeździe. MVP został Damian Schulz.

Pierwsze zagrania w meczu były bardzo wyrównane. Sytuacja zaczęła się zmieniać po 9 punkcie, kiedy to rzeszowianie wyszli na dość duże prowadzenie. Po chwili mieli oni przewagę 7 oczek. Wynik utrzymał się prawie niezmieniony do końca partii, którą przyjezdni wygrali 20-25.

Kolejny set stanowił jeszcze większą walkę o wynik. Drużyny szły łeb w łeb i dopiero sama końcówka wskazała zwycięzcę. Tym razem triumfowali bydgoszczanie.

Trzecie wejście na boisko było wielką gonitwą gospodarzy za dynamicznie zmierzającym ku zwycięstwu przeciwnikiem. Drużyna z Bydgoszczy nie była jednak w stanie nawet przybliżyć się do rywala, który pokonał miejscowych 16-25.

Czwarty set był jedynie formalnością dla Asseco Resovii, która szybko pokonała gospodarzy, nie dając im minimalnej szansy na prowadzenie gry. Zostali oni rozgromieni przez Pasy do 15.

Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów  (1-3)

(20-25, 25-22, 16-25)

Chemik Bydgoszcz: Lipiński, Margarido, Kovacević, Szalacha, Filipiak, Morozow, Kowalski (libero)

Asseco Resovia: Shoji, Lemański, Jarosz, Buszek, Mika, Smith, Perry (libero)

3 thoughts on “Asseco Resovia rozbiła Chemik Bydgoszcz

1. Hey there would you mind sharing which blog platform you’re working with?

I’m going to start my own blog soon but I’m having a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
    The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking