Asseco Resovia przegrała 1-3 z Indykpol AZS Olsztyn na wyjeździe

Asseco Resovia przegrała 1-3 na wyjeździe z Indykpol AZS Olsztyn w kolejnym meczu Plus Ligi.

Asseco Resovia przegrała z Indykpol AZS Olsztyn w meczu siatkarskiej Plus Ligi rozgrywanym na hali w Olsztynie.

W pierwszym secie rzeszowianie osiągnęli przewagę (10-6), którą w miarę upływu seta tracili. Ostatecznie podopieczni Andrzeja Kowala wygrali 25-23, a pierwszą partię skutecznym atakiem zakończył Jakub Jarosz.

W drugiej partii toczyła się walka punkt za punkt, żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi większej niż trzy punktowa. Na finiszu drugiego seta lepsi okazali się gospodarze i wygrali 25-23.

W trzeciej odsłonie tego meczu odbywała się walka punkt za punkt, ale przy stanie 17-16 olsztynianie pięć punktów tracąc przy tym tylko jeden i ostatecznie siatkarze Indykpol AZS Olsztyn wygrali 25-19.

W czwartym secie goście nie nawiązali walki. Gospodarze wygrali 25-13 i w całym meczu tryumfowali 3-1.

Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia 3-1 (23-25, 25-23, 25-19, 25-13)