Asseco Resovia przegrała z Bielogorie Biełgorod i odpadła z Pucharu CEV

Asseco Resovia przegrała z Biełogorie Biełgorod i odpadła w półfinale Pucharu CEV. Rzeszowianie w dwu meczu przegrali 0-6.

Pierwsza partia padła łupem Biełogorie Bielgorod. Od początku seta jednak tempo dyktowała Asseco Resovia, która w końcówce straciła przewagę i przegrała 24-26.

W drugiej partii również toczyła się wyrównana walka. Jednak zwycięsko z niej wyszli przyjezdni, którzy wygrywając drugiego seta na Podpromiu zapewnili sobie awans do finału Pucharu CEV.

Trzeci set już nie miał znaczenia dla losów rywalizacji. Siatkarze z Rosji objęli wyraźne prowadzenie, które kontrolowali do końca i ostatecznie wygrali w trzeciej partii 25-17, a w całym meczu 3-0.

Asseco Resovia – Biełogorie Biełgorod 0-3 (24-26,22-25, 19-25)