Asseco Resovia na dnie tabeli Plus Ligi. Porażka z MKS-em Będzin

fot. Asseco Resovia

To miał być mecz na przełamanie. Jednak Asseco Resovia znów przegrała. Tym razem we własnej hali z MKS-em Będzin.

To było spotkanie przed ostatniej z ostatnią drużyną Plus Ligi. Co zaskakujące na ostatnim miejscu plasuje się Asseco Resovia. Zespół z Rzeszowa odmienił skład przed tym sezonem. W planach była walka o Mistrzostwo Polski. Póki co „Pasiaki” zadomowili się na ostatnim miejscu w tabeli. Tym razem przegrali we własnej hali z MKS-em Będzin.

Przed spotkaniem z drużyną z Będzina doszło do zmiany trenera. Andrzeja Kowala zastąpił Gheorghe Cretu, ale widocznie miał zbyt mało czasu na poprawę gry drużyny. W pierwszej partii sobotniego meczu mieliśmy zacięty pojedynek. Ostatecznie goście wygrali 35-33.

W drugiej odsłonie ekipa gospodarzy uległa 14-25. Był to kompromitujący wynik zważywszy na to jakie nazwiska są w składzie Asseco Resovii. W trzeciej partii rzeszowianie postawili większy opór, ale również przegrali. Tym razem 22-25.

Resovia jest ostatnim zespołem w tym sezonie Plus Ligi, który nie odniósł zwycięstwa. Pięć porażek z rzędu to wynik haniebny. Szykują się ciężkie dni dla włodarzy Asseco, aby jak najszybciej wyjść z kryzysu.

Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin 0:3 (33:35, 14:25, 22:25)

 

1 thought on “Asseco Resovia na dnie tabeli Plus Ligi. Porażka z MKS-em Będzin

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi