Asseco Resovia blisko półfinału Pucharu CEV. Ajaccio Volley Ball pokonane 3-0.

Asseco Resovia wygrała 3-0 z Ajaccio Volley Ball w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu CEV na Hali Podpromie.

Asseco Resovia wygrała 3-0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu CEV z Ajaccio Volley Ball. W pierwszym secie rzeszowianie wygrali 25-22. Szybko osiągnęli przewagę w tym sezonie, którą kontrolowali do końca.

W drugiej partii podopieczni Andrzeja Kowala mieli duże problemy. Przegrywali już nawet 5-9. Ostatecznie ten set to pogoń Asseco i ostatecznie wygrana 30-28.

Po tak emocjonującym secie wyraźnie załamani byli siatkarze z Francji, który trzeciego seta zaczęli bardzo źle. Asseco prowadziła 5-0. Później „Pasy” kontrolowały sytuacje na parkiecie i ostatecznie trzeci set padł ich łupem w stosunku 25-19 i ostatecznie 3-0 wygrali gospodarze.

Asseco Resovia Rzeszów – GFC Ajaccio Volley Ball 3:0 (25:22, 30:28, 25:19)