Asseco Resovia bez szans w starciu z Biełogorie Biełgorod

(fot.facebook.com/assecoresovia.sa)

Asseco Resovia nie podjęła walki w meczu półfinałowym Pucharu CEV z Biełogorie Biełgorod i przegrała 0-3. Warto przypomnieć, że siatkarze z Rzeszowa dotarli do Biełogrodu dopiero o 2:00 w nocy czasu polskiego z powodu problemów w podróży.

Od początku meczu siatkarze Biełogorie Biełgorod grali środkiem i ataki przeprowadzał Dmitrija Muserskiego i ich przewaga wzrastała po jedenastu punktach było 7-4. Asseco Resovia próbowała się rewanżować, ale podopieczni Andrzeja Kowala nie mieli argumentów w tym meczu. Pierwszy set padł łupem gospodarzy 25-19.

Druga odsłona tego meczu miała podobny przebieg. Również na początku przewagę osiągnęli gospodarze i kontrolowali set do końca. Ostatecznie zwyciężyli 25-18.

W trzecim secie to Asseco Resovia wyszła na dwupunktowe prowadzenie 2-0.  Jednak gospodarze, w głównej mierze, dzięki mocnym zagrywką nie dość, że odrobili straty to jeszcze wyszli na prowadzenie 7-5. Ostatecznie Biełogorie Biełgorod wygrał 25-17 w ostatnie secie a w całym meczu 3-0.

Biełogorie Biełgorod – Asseco Resovia Rzeszów 3:0(25:19, 25:18, 25:17)

Biełogorie Biełgorod:
Bakun (14), Muserski (11), Nikołow (10), Tietiuchin (9), Jereszczenko (5), Grankin (1), Eremin (libero) oraz Safonow (4), Daniłow, Poroszin

Asseco Resovia:
Rossard (9), Jarosz (6), Śliwka (5), Perłowski (4), Dryja (3), Tichacek (2), Masłowski (libero) oraz Schoeps (1), Kędzierski, Depowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi