Asseco Resovia bez szans w starciu z Biełogorie Biełgorod

Asseco Resovia nie podjęła walki w meczu półfinałowym Pucharu CEV z Biełogorie Biełgorod i przegrała 0-3. Warto przypomnieć, że siatkarze z Rzeszowa dotarli do Biełogrodu dopiero o 2:00 w nocy czasu polskiego z powodu problemów w podróży.

Od początku meczu siatkarze Biełogorie Biełgorod grali środkiem i ataki przeprowadzał Dmitrija Muserskiego i ich przewaga wzrastała po jedenastu punktach było 7-4. Asseco Resovia próbowała się rewanżować, ale podopieczni Andrzeja Kowala nie mieli argumentów w tym meczu. Pierwszy set padł łupem gospodarzy 25-19.

Druga odsłona tego meczu miała podobny przebieg. Również na początku przewagę osiągnęli gospodarze i kontrolowali set do końca. Ostatecznie zwyciężyli 25-18.

W trzecim secie to Asseco Resovia wyszła na dwupunktowe prowadzenie 2-0.  Jednak gospodarze, w głównej mierze, dzięki mocnym zagrywką nie dość, że odrobili straty to jeszcze wyszli na prowadzenie 7-5. Ostatecznie Biełogorie Biełgorod wygrał 25-17 w ostatnie secie a w całym meczu 3-0.

Biełogorie Biełgorod – Asseco Resovia Rzeszów 3:0(25:19, 25:18, 25:17)