Adrian Mihułka o krok od Asseco Resovii Rzeszów

Rozbiór Stoczni Szczecin trwa w najlepsze. Kłopoty finansowe klubu z północnego zachodu Polski sprawiły, że zawodnicy związani kontraktami z tym ośrodkiem siatkarskim szukają sobie nowego miejsca do gry.

Jak dowiedzieli się dziennikarze Sportowego Podkarpacia, zaczerpiwszy informacje od byłych i obecnych działaczy rzeszowskiego klubu, bliski przejścia do Asseco Resovii jest Adrian Mihułka, libero szczecinian.

W obliczu kontuzji Mateusza Masłowskiego, która okazała się poważniejsza niż pierwotnie sądzono, do zespołu Gheorghe Cretu dołączy były libero m.in Jastrzębskiego Węgla Adrian Mihułka. Oficjalnego potwierdzenia można spodziewać się w najbliższym czasie.

źródło fotografii: plusliga.pl

1 thought on “Adrian Mihułka o krok od Asseco Resovii Rzeszów

  1. Na razie piszecie same bzdury, z żużlem trzy newsy wszystko porażka: 1 skład Stali ogłoszony przed konferencją niezgodny z prawdą, 2. News o odejściu Morrisa bez potwierdzenia, 3. Napisaliście ze Porsing w Bydgoszczy- co oczywiście było bzdurą. Seria przy siatkówce trwa. Prognozowaliście jakiś tam magazyn złapany na pojedynczym, w którym we wtorek mieliście odpalać bombe historczyną, jest czwartek nie widze bomby tylko ciągłe dywagacje i domysły że skoro developres potrzebuje przyjmującej, to przyjdzie Grejman w pakiecie z Bartkiem.. Równie dobrze mogą pójść do Warszawy i Radomki Radom 😉 Informacja o Stojczewie to wierutna bzdura, która nie ma nic wspólnego z prawdą. Opowieść przy tej okazji o taksówkarzu który nie mógł mówic po angielsku ani po włosku zaczerpnięta z początków przygody ze Stocznią… Jego ew. pobyt w Rzeszowie teraz mógł byc związany z tym że wielu ludzi siatkówki, menedżerów sie tu zjechało wiec wybitna postać chciała coś dla siebie ugrać i za pewne teraz wróci do Włoch, bo Polski ma już powyżej uszu.. Teraz news o Mihułce oparty na domysłach, może i logicznych… A stwierdzenie „zaczerpiwszy informacje od byłych i obecnych działaczy rzeszowskiego klubu,” brzmi równie spektakularnie co powoływanie się na sprzątaczkę w szatni Resovii, która widziała tam skarpetki z logiem Stoczni Szczecin 😉 Nie tak proszę Państwa buduje się prestiż portalu.. Radził bym skupić się na przekazywaniu szybkim rzetelnych informacji, bo na bomby macie póki co za małe info, a tanie szukanie sensacji ma krótkie nogi, dla mnie i wielu innych nie stanowicie już żadnego wiarygodnego źródła wiedzy 😀

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi