„JA MAM ZAWSZE RACJĘ”, Grzegorz Drozd | Joel Jansson #5 [WIDEO]

Piąty odcinek serii PodkarpacieLIVE i SportowePodkarpacie.net na temat żużla. Odcinek nagraliśmy tydzień temu, z racji braku wolnych terminów w tym tygodniu. W odcinku m.in. o Joele Janssonie i stadionie Unii Tarnów.

W każdym odcinku Grzegorz Drozd będzie poruszał bieżące sprawy czarnego sportu, a także będzie komentował i analizował twórczość rodzimych felietonistów i dziennikarzy.

W programie użyliśmy materiałów ogólnodostępnych w internecie. Jeżeli jakiś podmiot czuje się urażony – serdecznie przepraszamy i prosimy o kontakt.

Zważywszy na ilość materiałów użytych w video, nie byliśmy w stanie wypisać wszystkich autorów zdjęć, filmów i wstawek. Po kontakcie z nami uzupełnimy opis.

 

Kim jest Grzegorz Drozd?

Absolwent trzech kierunków na studiach wyższych: administracja, ekonomia i dziennikarstwo. Od dziesięciu lat prowadzi własną działalność gospodarczą.

Dziennikarz m.in. w Przegląd Sportowy, Interia, Sportowe Fakty, Tygodnik Żużlowy, Cogito, Global Net, Taśma w Górę, Wokół Toru, Speedway Info. Redaktor Naczelny w Speedway Magazyn, Gazeta Studencka „Pressja” Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Oficjalna strona Speedway Stal Rzeszów.

Komentator telewizyjny żużlowych meczów na żywo w PodkatrpacieLiveTV, spiker podczas imprez żużlowych, stażysta na sędziego żużlowego.

Akredytowany był na wielu imprezach sportowych, na koncertach muzycznych i wydarzeniach politycznych. Przeprowadzał wywiady z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, najlepszymi sportowcami świata, przedstawicielami nauki i polityki, a także innymi ciekawymi ludźmi. Na YouTube założył kanał żużlowy, gdzie w różnych miejscach stoi przed kamerą i opowiada o tamtejszym żużlu.

Obejrzał zawody żużlowe na 141 obiektach w 21 krajach. Oglądał żużel klasyczny, mini żużel, żużel na trawie, na lodzie, w hali i na długim torze. W 2000 roku wygrał ogólnopolski konkurs wiedzy o żużlu zorganizowanym przez Tygodnik Żużlowy.

W światku żużlowym funkcjonuje od ponad 15 lat. W tym okresie poznał wielu żużlowców, działaczy i dziennikarzy. Drugą największą pasją sportową Grzegorza jest koszykówka.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi