3 liga futsalu: Dziś zaczynają w Rzeszowie [Zapowiedź 1. kolejki grupy Rzeszów]

Już dziś wieczorem zainauguruje swoje rozgrywki 3 liga futsalu w Rzeszowie. Zdecydowanym faworytem grupy wydają się rezerwy Heiro Rzeszów, jednak nikogo na początku nie można skreślać. Co nas dziś czeka?

W premierowym starciu rozgrywek, Tech-Project Jarosław zagra z Halo Hyżne. Ekipa z Hyżnego to całkiem niedawno powstała drużyna, która próbuje swoich sił w różnych turniejach. Na codzień gra w rzeszowskiej B klasie. Drużyna z Jarosławia to absolutny debiutant. Zdaje się że delikatnym faworytem, ze względu na doświadczenie i zgranie jest ekipa z Hyżnego. Czy potwierdzi to? Początek meczu o 19:30.

Kolejnym starciem będzie mecz rezerw Heiro Rzeszów z Orłem Wysoka Głogowska. W tym starciu faworytem będzie ekipa Heiro II Rzeszów, która może otrzymać wsparcie z pierwszej drużyny. Czy skorzysta z tego przywileju? Druga drużyna dzików chce także zmazać plamę z ostatniej porażki w Rzeszowskiej Lidze Futsalu. Ekipa z Wysokiej Głogowskiej chce spróbować sił w rozgrywkach pod przewodnictwem Podkarpackiego ZPN-u. Orzeł jest głodny rewanżu za zeszłoroczne porażki z rezerwami w RLF. Początek o 20:30

Na koniec dnia, naprzeciw siebie staną ekipy SDI Team Mrowla i Odżywki-tanio.pl Głogów. Sponsor ekipy z Głogowa Małopolskiego zapewne zadbał o dobre przygotowanie fizyczne drużyny. Piłkarze z Mrowli jednak będą chcieli zdobyć pierwsze punkty na inauguracje. Początek o 21:30.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi