12. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet: Developres Rzeszów vs Polski Cukier Muszynianka Muszyna

Po krótkiej przerwie świątecznej wracają rozgrywki fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Zawodniczki Developres SkyRes Rzeszów podejmą Polski Cukier Muszynianka Muszyna.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna zajmuje obecnie siódme miejsce w lidze z dorobkiem 16 punktów na swoim koncie. Po jedenastu seriach spotkań bilans zawodniczek z Muszyny to 5 zwycięstw i 6 porażek. Najgroźniejszą siatkarką w drużynie przeciwniczek Developresu jest atakująca Monika Bociek, która rozegrała do tej pory 44 sety i zdobyła w nich 197 punktów.

Spotkanie to rozegranie zostanie 6 stycznia o godzinie 17:00 w rzeszowskiej hali Podpromie.